Web design by Jurecky

XIII Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń w Warszawie

W dniach 25.03- 27.03.2015 nasza firma miała zaszczyt zaprezentować się na XIII Międzynarodowych Targach Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń, które odbyły się w Warszawie.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy kolejne wyróżnienie „Na Najbardziej Innowacyjny Produkt lub Technologię pokazywaną na Targach Elektrotechnika 2015 i Targach Światło 2015”

Link do oficjalnej strony targów >>>

 

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie i uznanie

tinen 04 

wyroznienie tinen targi www

Targi iENA 2014 w Norymberdze

W dniach od 30.10.2014-02.11.2014 nasza firma zaprezentowała wtyczkę Tinen na targach iENA 2014 w Norymberdze. Pokazaliśmy swój pierwszy patentowy produkt - wtyczkę z wypychaczem.

iena tinen

Nieoczekiwanie wtyczka Tinen wzbudziła bardzo duże zainteresowanie u osób instytucjonalnych jak i prywatnych. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu Komisja Międzynarodowa Targów iENA przyznała nam srebrny medal innowacyjności produktu co jest dla nas ogromnym sukcesem i wyróżnieniem.

Ponadto uzyskaliśmy indywidualny złoty medal od Chorwackiej Międzynarodowej Izby Innowacji z czego jesteśmy szczególnie dumni.

Komisja Międzynarodowa Targów iENA jak i Chorwacka Międzynarodowa Izba Innowacji doceniły prostotę, pomysłowość i powszechność naszej wtyczki z wypychaczem.

 

Serdecznie dziękujemy za uznanie i medale.

 

srebrny medal iena tinen   zloty medal tinen
iena Norymberga      Dyplom ARCA Tinen